GoPro Hero 7 Black rakibi Osmo Action, GoPro aksesuarlarına da destek verecek. Bu sayede bisiklet ve kask gibi ürünlerde rahatlıkla kullanılabilecek. 11 metrederinliğe kadar rahatlıkla da çalışacak. Ayrıca kamerada, kendinizi çekerken görmenizi sağlayacak bir ekran mevcut.

Hobi veya Ticari amaçlı kullandığınız hava görüntüleme cihazlarınızın bakımları, arızalı durumlarında onarımları ve diğer mekanik veya yazılımsal arızalarında kaliteli hizmet veremeye devam etmekteyiz.

dji osmo action

Osmo Action, b hızında video çekebilen kamera, 4K çözünürlüğünde ve 60 FPSvideo kaydı yapabilirken, Full HD çözünürlükte ise 240 FPS‘e kadar video kayıt edebiliyor. Ayrıca 12 megapiksellik kamera sensörüne sahip olan kameranın stabilizasyon sistemiyle de öne çıktığı görülüyor.

GoPro, Hero 7 Black modelini duyururken en iyi stabilizasyona sahip kameralardan biri olduğunu belirtmişti. Osmo Action’da da buna benzer bir stabilizasyon teknolojisi kullanıldığı görülüyor. RockSteady adı verilen bu teknoloji, oldukça iddialı gözüküyor.