Feiyu Tech G5 Yeni Sürüm Gopro Hero5 Aksiyon Kameralar için 3 Eksenli Gimbal

3 eksenli elde taşınabilir G5 gimbal, GoPro Hero5 ve Hero4 aksiyon kameraları ile tamamen uyumludur. 

Ayrıca aşağıdaki kameralarla da uyumludur. 

 
Su sıçramasına karşı dayanıklı G5 sıçramasına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlandı.Bu bir yenilik değildir bu bir devrimdir. Üretim sürecindeyapısal tasarımı Go Pro Hero5 ile değiştirdik artık yağmurluhavalarda ya da denizde su girişlerinden dolayı endişelenmedeneğlencenizin tadını çıkarabilirsiniz.
Handle’ın üzerinde çeşitli fonksiyonlar vardır.Joystick sayesinde gimbal’ın hareketlerini kontrol edebilirsiniz,burada bulunan fonksiyon butonu sayesinde tüm modelar küçük birdokunuş ile aktif hale gelebilir,self timer butonu sayesindevideo ve fotoğraf çekebilirsiniz.
Çeşitli aksiyon kameralar ile uyumludur.
Ağırlık merkezi yeniden tasarlanmış ve  GoPro HERO5, Hero 4 vediğer aksiyon kameraler ile ile kullanıma uygun hale getirilmiştir

En son teknoloji ile üretilmiş yekpare motor kolu. Yekpare motor kolları güncellenerek daha sağlam bir yapıya kavuşturulmuş veanti -shake performans sağlanmıştır. 

Feiyu Tech size ”Hollow Magnet Sensor” gibi geliştirilmiş
bir teknoloji sayesinde size sessiz ve zahmetsiz 
aynı zamanda güçlü bir motor sunar. Bu sayede tüm 
Feiyu-Tech gimbalları son derece energy-efficient
G5 Gimbal üzerinde bulunan self-timer butonuylazahmetsizce selfilerinizi çekebilirsiniz.Ayrıca Hero 5 ile ses kontrol özelliği de mevcuttur.

Akıllı Gimbal ve Akıllı FY Settings App
FY Settings App uygulamasını G5 gimbal’a bluetooth ile kolayca bağlayabilirsiniz.bu şekilde G5 gimbal’ı uzaktan kumanda edebilir, otomatik kalibrasyon yapabilir ve en güncel yazılımı yükleyebilirsiniz.

  5G gimbal ortasında ve alt kısmanda bulunan 1/4 vidalarıkullanarak çeşitli aksesuarlar takabilir ve ürünü daha kullanışlıbir hale getirebilirsiniz.

Daha büyük pil ile daha uzun kullanım süresiG5 Gimbal’da 22650 ICR batarya kullanılır. arttırılmış algoritma ve güç verimliliği ile G5 kullanımınız 8 saate kadar  sürer. 

G5 Gimbal günlük kullanıma uygun katlanabilir bir tasarıma sahiptir.